PARTNEŘI FESTIVALU

STATUSSTATUS Společnost Status provádí a zajišťuje generální dodávky veškerých stavebních prací spolu se všemi příbuznými obory nutnými pro kompletní výstavbu, rekonstrukce, opravy a také projekční práce.

MĚSTO PACOVMĚSTO PACOV Město Pacov poskytuje kromě finanční podpory prostory zámeckého parku, a další prostory pro zázemí festivalu.

DDLDDL - DŘEVOZPRACUJÍCÍ DRUŽSTVO LUKAVEC Dřevozpracující družstvo v Lukavci je významným výrobcem deskových materiálů na bázi dřeva a řeziva s více než 60 letou tradicí.

SELEKTA PACOVSELEKTA PACOV a.s. Selekta Pacov, a.s. je bramborářská společnost navazující na dlouholetou tradici šlechtění brambor v Hrádku u Pacova. Za účelem zastupování zde vyšlechtěných odrůd založila dceřinou společnost SEVESA a.s.

MICROCOMP PLUSMICROCOMP PLUS MICROCOMP Plus s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, která nabízí komplexní integraci systémů v oblastech průmyslové automatizace, měření a regulace, slaboproudých technologií, řízení budov a informačních technologií.

VOD JETŘICHOVECVOD JETŘICHOVEC VOD Jetřichovec, družstvo patří k největším zemědělským podnikům na Pacovsku.

PACOVSKÉ STROJÍRNYPACOVSKÉ STROJÍRNY PACOVSKÉ STROJÍRNY jsou tradiční, ale zároveň dynamickou českou společností s vedoucím postavením na českém trhu a významným podílem na zahraničních trzích v oblasti dodávek komplexních technologických a procesních celků pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl a zemědělství.

INTED s.r.o.INTED s.r.o. Pacovská společnost Inted provozuje internetovou síť Pacnet.cz.

GLENOWELLGLENOWELL Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.

Pneuservis ŠeberaPneuservis Šebera Pneuservis Šebera.

Lékárna Kolář PacovLékárna Kolář Pacov Lekárnu Kolář naleznete v centru Pacova, naproti obchodnímu domu Albert a Penny.

UNIMONTUnimont Pacov spol. s r.o. Společnost Unimont Pacov spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a navazuje na dlouholetou tradici strojírenské výroby v Pacově.

KOMPAFLEXKOMPAFLEX Jsme světový výrobce kovových kompenzátorů. S našimi výrobky se setkáte všude tam, kde je potřeba zachytit, nebo kompenzovat rázy či ztlumit vibrace v potrubních systémech.

Pravý domácí časopisPravý domácí časopis Pravý domácí časopis.

Český rozhlas České BudějoviceČeský rozhlas České Budějovice Český rozhlas České Budějovice.

Zdeněk KlikaZdeněk Klika Zdeněk Klika. Fotografie, web, DTP