Dominic Miller potřetí a Pacovský poledník posedmnácté

Milí příznivci našeho komorního festivalu. Po roční pauze se opět hlásíme a budeme se ucházet o vaši diváckou přízeň již posedmnácté. Doufáme, že přijmete naše pozvání v červnu i v srpnu.

Co se bude dít?

V sobotu 2. června nás již potřetí navštíví Stingův dvorní kytarista Dominic Miller a bude to opět setkání velmi netradiční. V rámci svého turné s novým CD u nás zahraje benefiční koncert. Tuto akci  podpoří další čeští i slovenští umělci. Již brzy zde zveřejníme celou sestavu.

Koncerty se konají v době Mezinárodního dne dětí. Jsme hudební festival, našimi pódii dosud prošlo na 900 účinkujících, víme kolik radosti nám dává hudba. Proto bychom rádi přinesli trochu radosti dětem, které musely opustit své domovy kvůli válečným konfliktům.

Výtěžek z této benefice bude prostřednictvím organizace Člověk v tísni použit na nákup drobných hudebních nástrojů pro děti ve školách na severu Sýrie.

Pokud nemůžete tuto výjimečnou hudební událost osobně sdílet s námi v Pacově, ale rádi byste podpořili finančně tuto benefici, můžete tak učinit v sekci vstupenek. Ze srdce vám děkujeme.

Vstupenky můžete zakoupit na SMS Ticket.

Další akcí, kterou chystáme a brzy zveřejníme, je festivalový víkend 17.–19. srpna 2018, který bude plný skvělé hudby a divadel.

Těšte se, těšíme se.