PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 MARTA TOPFEROVÁ TRIO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 GINGERHEAD PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 LONGITAL PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 THE BLADDERSTONES PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 CLARINET FACTORY PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 PUTIN LYŽUJE (Divadlo Líšeň) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 NORMÁLNÍ DEBIL (Divadlo Pecka) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 SMOOTH LIFE (Husam Abed,Dafa Puppet Theatre) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 POPELKA Z POPELNICE (Divadlo bezdomovců, Charita ČB) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 VÝPRAVA 2018

Co letos uvidíte a uslyšíte? Program je tady!

Hudební program letošního Pacovského poledníku je na světě. Nic nám tedy nebrání, abychom se o něj s vámi podělili. Jak jsme již avizovali, bude zase jiný… a veselejší. Sejdeme se 27. srpna v areálu pacovského zámku.

Těšit se můžete:

  • Na dvě mladé „matky“, Lenku Jankovskou a Báru Vaculíkovou. Budou vám zpívat o svých pocitech a zkušenostech s plínkami. Možná dojde i kojení. Mateřská.com poprvé na Pacovském poledníku!
  • Na Vosto5, které představí Stanďartní kabaret. Uvidíte premiéru i derniéru jak divadelního, tak hudebního kousku včetně Snahy (to je název skupiny…).
  • Na uchvacující rytmy kytary a cajónu a ženský tanec. Jana Drdácká udělala dobře, že se před lety vzdala kancelářské židle a začala se věnovat flamencu. Kousek Andalusie bude v sobotu v Pacově.
  • Taky na písničky o prázdné lednici, lásce k traktoru Zetor, o sociálních sítích i o pořadu Volejte věštce. Na kluka, kterého jeptiška učila na klavír, nezapomenete. Jmenuje se Michal Horák.
  • Na kapelu, která hraje tak dlouho, že si ani její členové nepamatují, kdy vlastně vznikla. Píšou o sobě tak dlouhé litanie, že se to ani nedá číst. Hudební styl mění tak často, že se do něj raději ani nepouštíme. Prostě Hm… nejde popsat, ale u nás lze vidět a slyšet.
  • Na Chantal Poullain a její koncertní projekt se slavnými francouzskými šansony speciálně upravenými pro doprovodné jazzové trio, které je složeno z předních českých jazzových umělců.
  • Na „Praggamuffin“. Že nevíte, co to je? My taky ne! Prý vlastní hudební styl. Proto jsme pozvali TiNG.
  • Pokud zůstanete do neděle, máme pro vás zdravou snídani v trávě. Od 11 hodin vám bude v zámecké zahradě hrát Zrní.
  • Součástí programu bude PRAVÝ DOMÁCÍ  MARKET – přehlídka inspirativní tvorby, nevšedních projektů, netuctových výrobků a určitě i ochutnávka mnoha dobrot ve spolupráci s Pravým domácím časopisem.

Chcete vědět víc? Sledujte nás na Facebooku! Těšíme se na Vás 27. srpna!