PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 MARTA TOPFEROVÁ TRIO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 GINGERHEAD PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 LONGITAL PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 THE BLADDERSTONES PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 CLARINET FACTORY PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 PUTIN LYŽUJE (Divadlo Líšeň) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 NORMÁLNÍ DEBIL (Divadlo Pecka) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 SMOOTH LIFE (Husam Abed,Dafa Puppet Theatre) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 POPELKA Z POPELNICE (Divadlo bezdomovců, Charita ČB) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 VÝPRAVA 2018

Šestnáctý. A zase bude jiný…

pdc-150Pro všechny fanoušky, příznivce, přátele a podporovatele festivalu máme potěšující zprávu. Základní koncept letošní akce je připraven. Bude se od těch minulých lišit. Pro ty, kteří nás sledují déle, to však nebude nic nového. Každý ročník byl v něčem rozdílný a v pořadí již šestnáctá hudební přehlídka nebude výjimkou.

Zatímco loni jsme přivítali vzácné zahraniční hosty a festival situovali do téměř klubového prostředí pacovské sokolovny, právě připravovaný ročník strávíme formou „zahradní oslavy“ v areálu pacovského zámku.

Pochopitelně nebude chybět bohatý hudební program. Troufáme si tvrdit, že letos i nejveselejší.

Festival bude navíc rovněž oslavou tvoření a dobrých nápadů. Rádi představujeme nebo podporujeme „věci“, které jsou smysluplné, užitečné a skutečné.

A to je důvod, proč se letos spojíme s časopisem, Pravým domácím, jenž myšlenky naplňuje jak formou, tak svým obsahem. Více informací:  http://www.pravydomaci.cz

Novinkou srpnové přehlídky tedy bude představení a prezentace zajímavých projektů, jejich tvůrců, nevšedního a inspirujícího umění, dovedností a výrobků, které jsme zatím pracovně nazvali Market Pravého domácího časopisu. Návštěvníci se tak osobně mohou potkat s lidmi, o kterých se v časopise dočetli, ale i s mnohými dalšími.

Pokud se věnujete aktivitám, které souzní s myšlenkou  Marketu PDČ a rádi byste se stali jeho součástí, neváhejte nás kontaktovat na infopacov@centrum.cz  a my vám obratem zašleme informace.

Těšíme se na setkání.

 

pdc-900