PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 MARTA TOPFEROVÁ TRIO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 GINGERHEAD PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 LONGITAL PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 THE BLADDERSTONES PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 CLARINET FACTORY PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 PUTIN LYŽUJE (Divadlo Líšeň) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 NORMÁLNÍ DEBIL (Divadlo Pecka) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 SMOOTH LIFE (Husam Abed,Dafa Puppet Theatre) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 POPELKA Z POPELNICE (Divadlo bezdomovců, Charita ČB) PACOVSKÝ POLEDNÍK 2018 VÝPRAVA 2018

Děti zdarma, moderátorem Havel, přijede i Plánka

ljNěkolik posledních informací, které byste mohli (měli) vědět… :-)
Sobotním dnem nás bude z festivalového pódia provázet Radovan Havel, praxí soudní lékař, ale člověk velkého rozsahu se znalostí hudebního i moderátorského prostředí.

Do nedělní „expedice“ Ondřeje Smeykala, britského umělce Bear Lovea a Američana Andrew Begaye se zapojí i vynikající český perkusista Pavel Plánka.

 

Na festival můžete vzít i své děti. Pokud jim není více než 13 let, vstup mají ZDARMA!

V sekci Informace pro návštěvníky najdete jednoduché plánky zámeckého areálu s vyznačenými parkovišti.

A ještě malé upozornění: nezapomeňte, že jsme na Vysočině. Když si mimo dobré nálady s sebou vezmete (po vzoru Limonádového Joea…) teplé prádlo, popř. mikinu či svetr, určitě neprohloupíte.